Vyhodnocení velikonoční soutěže

Vyhodnocení velikonoční soutěže

DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY SOUTĚŽÍCÍ:

Nakonec jsme se rozhodli, že obdarujeme každého z vás! Každému, kdo se přihlásil do soutěže a zaregistruje se u nás na eshopu do 2.5.2021 darujeme zdarma 20 Poolčíků ( NEJDE o registraci k zasílání novinek - nikdo vás nebude obtěžovat nabídkami). Poolčíkami lze u nás nakupovat, takže si následně můžete objednat jakékoliv zboží se slevou - více informací o tom, jak to funguje naleznete na této stránce. Slevu můžete využít kdykoliv budete chtít - třeba za měsíc a nebo taky nikdy .. to už záleží na vás - je pouze škoda přijít o tuto možnost ušetřit. Registrace je možná na této stránce - následně zkontrolujeme, zda jste splnili podmínky soutěže a Poolčíky nahrajeme k vašemu účtu - budete informováni emailem.

DĚKUJEME

Chtěli bychom také poděkovat všem, kteří přidali ke komentáři v soutěži také fotografii. Tolik překrásných a také vtipných fotografií jsme opravdu nečekali. Jsme za ně velice rádi a budeme se těšit i v budoucnosti na další takové příspěvky - již přemýšlíme o další soutěží, která bude zaměřena na domácí fotografy :) .


Již vás nebudeme dále napínat a tak přejdeme k vyhodnocení naší soutěže:


4 - 24 místo - každému zašleme 1kg Multi Tablet ProfiPOOL 4v1 zdarma:

Kamila Brotánková

Iveta Gadzina

Eliška Brestovanská

Simonka Palášková

Alena Ša

Dana Tomášková

Dana Najbrtová

Bára Macháčková

Martin Hlavatý

Monika Turkova

Hana Hrdličková

Pavel Žáček

Markét Schodová

David Záruba

Lucinka Švehlová Stuchlíková

Ilona Jelínková

Jana Habartová

Marek Sedláček

Jiřina Šancová

Ludmila Škopková

Veronika Adamcová


3. místo - nákup v hodnotě 500Kč : Jaroslav Černík

2. místo - nákup v hodnotě 1000Kč: Ilona Hněvsová

1. místo - nákup v hodnotě 2500Kč: Michaela Valentová


GRATULUJEME!! 


PRO VÝHERCE

Žádáme výherce, aby nás kontaktovali zprávou poslanou facebookové stránce ProfiPOOL - vše pro bazén - https://www.facebook.com/VseProBazen/ - tlačítko "ZPRÁVA" naleznete vpravo nahoře pod hlavním obrázkem. Na bližších informacích se již domluvíme prostřednictvím zpráv. Kdybyste potřebovali poradit, tak volejte +420 734 308 086.


Děkujeme, že nás podporujete například sdílením našich příspěvků na Facebooku. Pokud nás tam budete také sledovat, tak nepřijdete o další soutěže, které pro vás již připravujeme.


PŘI KAŽDÉM NÁKUPU NA NAŠEM ESHOPU ZÍSKÁTE DANÝ POČET POOLČÍKU A PŘI PŘÍŠTÍ OBJEDNÁVCE SI MŮŽETE VÝRAZNĚ SNÍŽIT CENU ZBOŽÍ!


Váš ProfiPOOL  

U nás vždy výhodně

Zboží vám dodáme do 2. dne